Pomagamy w tworzeniu i dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego przedsiębiorcom, menadżerom, właścicielom firm, osobom prywatnym

 

W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać rozległej wiedzy i niezbędnych umiejętności. Aby uznano nas za osobę w stu procentach kompetentną, musimy jeszcze umieć się sprzedać i odpowiednio zaprezentować. Otoczenie buduje opinie na nasz temat na podstawie tego, jak nas postrzega. Aby wizerunek był wiarygodny musi być przede wszystkim AUTENTYCZNY i SPÓJNY. To kim jesteśmy, musi odzwierciedlać komunikat, jaki na swój temat tworzymy. Istotnym czynnikiem budowania świadomej marki osobistej jest kwestia autentyczności. W dużym stopniu dotyczy to też wyglądu. Styl, fryzura czy ubranie muszą być konsekwentne i spójne, dopasowane do naszej sylwetki, stylu życia, okazji  i charakteru.

 

Pomagamy stworzyć wizerunek zgodny z marką osobistą wskazując i ucząc zasad poprawnej stylizacji. Nie ma jednej recepty na stworzenie poprawnego wizerunku. Każda osoba jest inna i do każdej podchodzimy indywidulanie. W celu poznania osobowości, sposobu bycia, preferencji, zawodu oraz oczekiwań klienta przeprowadzamy rozmowę podczas której poznajemy  potrzeby  klienta oraz dowiadujemy się  jaki efekt chce uzyskać swoim strojem.  Analizujemy sylwetkę,  omawiamy, jakie fasony oraz kolory są dla klienta  właściwe. Szukamy stylu, który jest najlepszy dla sylwetki, osobowości i aspiracji życiowych zgodny z marką osobistą klienta. A KROPKĄ NAD I W TWORZENIU WIZERUNKU OSOBISTEGO SĄ ZDJĘCIA BIZNESOWE.

 

 

Warsztaty tematyczne

Spotkania ze stylistką lub doradcą wizerunkowym gwarantują zmianę wizerunku i sposobu bycia, a także rozwój w zakresie mody, stylu i elegancji. Aby odpowiednio dobrać fason, wzór, dodatki oraz uniknąć modowej wpadki potrzebna jest znajomość własnej sylwetki, a taką wiedzę najlepiej jest pozyskiwać pod okiem specjalisty, podczas warsztatów i spotkań doradczych, przeglądu szafy oraz zakupów.

 

 

Terminy i godziny do indywidualnego uzgodnienia.

Do odwołania nie organizujemy warsztatów grupowych.
 

 

Pierwsza konsultacja
150 zł

 

 

Doradztwo z zakresu kreowania wizerunku / stylizacji sylwetki plus analiza walizki

/ około 2h spotkanie / znaczenie wizerunku i pierwszego wrażenia / rodzaje sylwetek + określenie sylwetki uczestniczki warsztatu / zasady doboru ubrań, dodatków i biżuterii odpowiednich do rodzaju sylwetki / podstawy damskiej garderoby, czyli jak stworzyć „szafę idealną „ i uniknąć nieudanych zakupów / ABC damskiej elegancji / jak skomponować klasyczny strój codzienny oraz biznesowy / złodzieje wizerunku - niewłaściwe elementy stroju / przegląd, analiza i omówienie przyniesionych w walizce strojów

(250 zł zajęcia w grupie, 400 zł indywidualnie) 

https://www.wysokaszpilka.pl/KasiaDorota/

 


Zakupy ze stylistką

Takie spotkanie to doskonały czas, dzięki któremu każda Pani zyska wiedzę o swojej sylwetce, co najlepiej do niej pasuje, co powinna kupować, jak dzięki kolorom, dodatkom i prostym trickom podkreślać atuty, jak skomponować nowe komplety ubrań, poszerzyć wiedzę w zakresie doboru ubioru do określonej sylwetki, okazji oraz wzmocnić motywację do większej dbałości o swój wygląd zewnętrzny i świadomie kreować własny wizerunek.

(250 zł zajęcia w grupie, 400 zł indywidualnie) 

 

 
Przegląd szafy

Przegląd szafy pod okiem stylistki to najszybsza i najskuteczniejsza metoda odświeżenia garderoby bez chodzenia po sklepach. Ubrania zakupione pod wpływem chwili, nietrafione prezenty, nienoszone od kilku sezonów zostaną wyeliminowane z garderoby, albo zyskają nowe życie dzięki odpowiednim zestawom, dodatkom lub ewentualnym przeróbkom. W szafie, dzięki wiedzy i doświadczeniu stylistki, pojawią się komplety ubrań stworzone z zasobów garderoby, dopasowane do sylwetki oraz stylu, skompletowane zarówno na oficjalne wyjścia jak i codzienne okazje.

(500 zł + dojazd do Klienta, do 3 godzin)

 

 

Analiza kolorystyczna

Kolor w ubiorze jest zauważany jako pierwszy. Analiza kolorystyczna to proces, który ma na celu określenie Twojego typu kolorystycznego. W trakcie wykonywania analizy zademonstrujemy zależności zachodzące pomiędzy poszczególnymi barwami oraz techniki komponowania odcieni w ubiorze i makijażu. Wykluczymy te barwy, które zdecydownie Ci nie służą. Otrzymasz wytyczne w formie Look Booka, który zawiera wynik analizy i niezbędne wskazówki m.in. zalecana paleta kolorystyczna, przykładowe zestawienia barw gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu, wskazówki co powinno się znajdować w szafie, jak dobierać ubrania, w jaki sposób kreować makijaż, jakie style najlepiej podkreślą dany typ urody, itp.

(250 zł zajęcia w grupie, 400 zł indywidualnie)

https://www.wysokaszpilka.pl/KasiaDorota/

 

Indywidualna lekcja makijażu

/ około 2h zajęć / doradztwo pielęgnacyjne / zasugerowanie zmian i dobór odpowiednich kosmetyków / przegląd kosmetyczki kursantki / kosmetyki i akcesoria do makijażu w trakcie spotkania / makijaż dzienny wraz z przygotowaniem cery / mnóstwo wiedzy teoretycznej i jeszcze więcej praktycznej

(250 zł zajęcia w grupie, 400 zł indywidualnie) 

 

 
 
Nauka chodzenia na szpilkach

Przynieś ze sobą szpilki, nie muszą być ładne, natomiast muszą być wygodne.
Zapytasz zapewne o obcasy, ile maja mieć centymetrów? Tyle, żebyś dała rade w nich chodzić :) a nie tylko siedzieć :)
Zresztą o doborze wysokości obcasa porozmawiamy na miejscu.

2 godzinne warsztaty, podczas których usłyszycie o postawie, balansie, równowadze, kroku i rytmie, ale najważniejsze, że przećwiczycie to wszystko pod okiem Lucyny.

https://www.wysokaszpilka.pl/NaukaNaSzpilkach/

Lucyna Jata - choreograf, modelka, Kobieta charakteryzująca się ponadczasowym wdziękiem i klasą, współpracuje z modelkami ucząc je podstaw zawodu - poruszania, siadania, chodzenia.

(250 zł zajęcia w grupie od 3 osób, 400 zł indywidualnie) 

 

 

Powyższe ceny są cenami netto, do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

 

  • slide number {{ $index }}