Jakie działania podejmujemy
podczas prowadzenia fanpage'u na Facebooku?

 

 

 

 

Zbuduj z nami swoją markę

Posiadanie biznesu nie jest tożsame z posiadaniem marki. Zacznij od planu, solidnych przemyśleń, od fundamentów i podstaw na temat marki (czy to osobistej czy firmowej) to strata czasu. Zadbaj o początek a wykluczysz haos, niespójność i brak konsekwencji  w działaniu.

 

✔Analiza

Przeanalizujemy Twoją dotychczasową komunikację wizualna i słowną, ocenimy spójność, energie i konsekwencję w działaniu. Przygotujemy Twoją markę do wejścia w świat mediów społecznościowych, przeanalizujemy Twoją konkurencję, Twoje potrzeby i oczekiwania oraz określimy grupę, do której chcemy dotrzeć.

 

✔Materiały graficzne

Zahaczymy o fonty, kolorystykę, zdjęcia, klimaty, energie i dynamizm. Przygotujemy wszelkie materiały potrzebne do komunikacji, zaczynając tą przygodę od wspólnej linii graficznej podkreślającej charakter Marki.
 

Nie masz logo? Nie szkodzi :) Zaproponujemy Ci :)

 

✔Fotografia

Biznesowa, wizerunkowa, sytuacyjna, fotoreportażowa. Czas na pokazanie prawdziwych klimatów, ludzi, wnętrz, procesu ...... Zaproś swoich odbiorców do swojego świata. Prawda i kulisy są więcej warte niż lukrowane obrazy.

 

✔Teksty 

Potrzebujemy bazę tekstów, dzięki której poznamy branżę, słownictwo i zwroty, których będziemy później używać w komunikacji. 

Boisz sie pisać? Nie umiesz? Nie martw się - mamy swoje patenty jak Ci to ułatwić!

 

✔Styl komunikacji

Stworzymy dla Ciebie styl komunikacji w social media uwzględniającą specyfikę Twojego biznesu.

 

✔Realizacja

Czy powinieneś w jakiś sposób pokazywać się w mediach? Tak. Nie. Nie w jakiś. Tylko profesjonalny.

Prowadzenie skutecznej komunikacji na fanpage'u to klucz do sukcesu. Szybko przechodzimy do działania, jednak nie zapominamy o tym, by każdy kolejny post był pomysłowy i angażujący, zbierając coraz większe grono fanów profilu Twojej firmy na Facebooku.

Możesz liczyć na nieustające doradztwo z naszej strony.

 

✔Monitoring

Cały czas monitorujemy swoją pracę oraz jej efekty na Twoim profilu, na bieżąco optymalizujemy oraz usprawniamy komunikację.

 

 

 

Możemy zająć sie kompleksowo Twoją marką oraz w konsekwencji fanpage'em
lub po prostu przygotować Ci pakiet zdjęć lub grafik.

W czym możemy Ci pomóc?

 

  • slide number {{ $index }}
.