Wykonamy Twoją osobistą fotografię biznesową, portrety pracowników, zdjęcia ilustracyjne działalności Twojej firmy, fotoreportaże z ważnych wydarzeń firmowych oraz eventów.  

 


Pracujesz nad swoim wizerunkiem w sieci?

Dzięki mojej wiedzy i zamiłowaniu do personal brandingu, grafiki i fotografii pomagę Ci zbudować biznesowy wizerunek spójny ze strategią Twojej Firmy.

Będę Ci zadawać dużo pytań przed sesją zdjęciową, aby w efekcie naszej wspólnej pracy pokazać na zdjęciach świadomą, spójną i autentyczną Twoją markę osobistą oraz jej wizerunkową relację biznesu z Twoim Klientem.

Moja praca głównie opiera się na poznaniu Ciebie jako człowieka wraz ze wszystkimi zaletami, emocjami i cechami charakterem oraz zrozumieniu Twojej pracy i bizesu, branży w której działasz, Twojego stanowiska oraz Twoich Klientów.

Na tej podstawie wspólnie zapropojektujemy Twoją sesję zdjeciową oraz przyszłe komunikaty w sm. Łączę multidyscyplinarne umiejętności artystyczne z ekspercką wiedzą o budowaniu marki i pasją do mody i piękna. Pomogę Ci w wyborze najodpowiedniejszych stylizacji do zdjęć, doradzę w tremacie makijażu oraz fryzury. Poświęcimy sporo czasu na omówienie Twojej strategii, oczekiwań i potrzeb. Bo tylko to gwarantuje, że otrzymasz nie tylko ładne zdjecia, ale przede wszystkim takie, które będą "pracować" i godnie reprezentować Cię w świecie on-line.

Katarzyna Krajewska Turyczyn

 

 

Czy wiesz, jaką historią chcesz opowiedzieć za pośrednictwem swoich zdjęć?


Synergia pomiędzy zdjęciem, hasłem a treścią posta mają duże znaczenie w odbiorze.  I każdy z tych elementów jest równie ważny, jednak.... to obraz przyciaga uwagę odbiorcy jak pierwszy. Skuteczne połączenie zdjęcia i tekstu z pozostałymi elementami graficznymi wzbudzają ciekawość, a wtedy szansa na przeczytanie posta czy artykułu wzrasta.


O tym co robię i do czego zachecam swoich Klientów mówię "sugestywna fotografia", czyli taka z pewną historią w tle. To kadry, które przekonują, są wyraziste i adekwatne do tekstu, zaczepiają, zaciekawiają, dają się zapamiętać i są spójne z Twoją marką.
Na tych zdjęciach możesz/powinieneś pokazywać emocje i wartości, sposób pracy, swoją pracę i siebie, wyrazić charakterystyczne gesty i klimaty. 


Wystarczy, że dołożysz do tego zdjecia swoje logo, call to action lub hasło, i voila - przekonywujący komunikat leci w świat. 
Myśl o tych zdjęciach jak o opowieści, którą chcesz pokazać światu.


Podczas sesji tworzymy nie tylko ładne zdjęcia (chociaż te standardowe/biznesowe również powstają podczas sesji i są Ci potrzebne ) , ale przede wszystkim takie, które będą "pracować" i opowiadac historię, godnie reprezentować Cię w świecie on-line.

Katarzyna Krajewska Turyczyn

 

 

 

 

Fotografia Biznesowa
studio / biuro

Fotografia  Biznesowa w wersji Light
wizerunkowa / lifestylowa

Sesje zdjęciowe biznesowe oraz wizerunkowe realizowane dla naszych Klientek, Kobiet,
sygnowane są marką Wysoka Szpilka.

 

 

Fotografia biznesowa / wizerunkowa

Fotografia firmowa / sytuacyjna

 

 

 

Zdjęcia ilustracyjne

Fotoreportaż biznesowy

 

 

Bal Charytatywny

Metamorfozy wizerunku

 

 


 

 

.